BWIN wraca na polski rynek. Na co możemy liczyć obstawiając zakłady u wiodącego w bukmacherce lidera?

BWIN jest międzynarodowym bukmacherem online, który oferuje szeroki zakres zakładów sportowych (między innymi: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, piłkę ręczną, baseball, siatkówkę, hokej na lodzie), gry kasynowe (automaty do gry, ruletkę czy blackjacka) i popularnego pokera. Przedstawiony w 1999 roku jako Betandwin, zyskał popularność na całym świecie jako jedna z największych i najbardziej znanych marek w branży hazardowej. Polska strona BWIN działa w Polsce, ale oficjalnie nie oferuje swoich usług polskim klientom. Firma zawiesiła swoją działalność w kraju po zaostrzeniu ustawy hazardowej w 2017 roku, która wprowadziła szereg restrykcji dla firm działających w branży hazardowej, a obecnie poprzez stronę bukmachera można jedynie wypłacić środki zgromadzone podczas wcześniej obstawianych zakładów.

BWIN cashback – wielki powrót bukmachera i bonusy dla graczy

O ponownym rozpoczęciu działalności przez BWIN na polskim rynku już od dłuższego czasu huczy cały Internet, a gracze z niecierpliwością wyczekują oficjalnego powrotu potentata, nie tylko z uwagi na szeroki zakres świadczonych w branży usług bukmacherskich. Czego zagorzali fani zakładów online oczekują od powrotu BWIN? Cashbacku, zakładów bez ryzyka, bonusów od depozytu i wszelkich innych promocji na start jak i dla obecnych Klientów. Dla BWIN cashback nie jest niczym nadzwyczajnym, a większość graczy obstawia, że jest prawie pewnym, że ta forma bonusu pojawi się dla użytkowników rejestrujących konto.

Na czym polega bonus cashback?

Cashback to rodzaj promocji oferowanej przez niektórych bukmacherów, polegający na zwróceniu części lub całości stawki obstawionej przez gracza w przypadku przegranej zakładu. Cashback może być udzielany na różne sposoby, np. w postaci bonusu pieniężnego lub darmowego zakładu. Istnieją różne warunki, jakie musi spełnić gracz, aby otrzymać bonus. Na ogół wymaga się, aby zakład był postawiony na określony rodzaj wydarzenia lub mieścił się w określonych ramach czasowych. W niektórych przypadkach, tak może być również w przypadku BWIN, cashback jest oferowany tylko na zakłady pojedyncze, podczas gdy w innych przypadkach obejmuje on zakłady wielokrotne.

Warto zauważyć, że cashback nie zawsze jest w pełni zwrotem całej stawki. Często bukmacherzy oferują cashback tylko na określoną część stawki, na przykład 50% lub 25%. Cashback to popularna forma promocji wśród bukmacherów i może być atrakcyjną opcją dla graczy, którzy chcą zminimalizować ryzyko utraty swoich środków w przypadku przegranej. Przed skorzystaniem z oferty cashback, warto dokładnie przeczytać warunki promocji i zapoznać się z regulaminem, aby w pełni zrozumieć zasady korzystania z tej formy bonusów.

0 Comments

Leave a Comment