Gdzie ćwiczyć we Wrocławiu? Poradnik dla dorosłych i dzieci

Wrocław to piękne miasto pełne możliwości, atrakcji i rozrywki. Każdy kto w nim mieszka wie gdzie dobrze zjeść, gdzie odizolować się od tłumu, nie brakuje pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jak w każdym wielkim mieście firmy, lokale i inne obiekty wyrastają w mgnieniu oka, ale tylko wybrane zasługują na najwyższą ocenę oferując dobrej jakości produkty i usługi. Sportowych obiektów, klubów fitness i basenów jest mnóstwo, ale nie wszystkie mogą pochwalić się dobrym sprzętem, odpowiednią przestrzenią, miłą obsługą i eleganckim designem.

Fitness Academy

Fitness Acedemy to obiekt sportowy, który zachwyca nie tylko zajęciami związanymi z aktywnością fizyczną. Obiekty klubu są minimalistyczne, czyste i zadbane. Nowoczesny design optycznie powiększa pomieszczenia, dzięki czemu mamy wrażenie, że ilość miejsca do wykonywanych ćwiczeń jest nieskończona. Obsługa jest zawsze chętna do pomocy, udzielenia informacji, a trenerzy wspierają każdego, kto pojawia się w klubie bez względu na to, jaki cel chce osiągnąć.

Na największą uwagę zasługują jednak zajęcia prowadzone dla Klientów klubu. W ofercie znajdziemy zajęcia wzmacniające, wytrzymałościowe, taneczne, rowerowe, wodne, specjalistyczne np.: aktywna mama, plus size, trening obwodowy oraz zajęcia body & mind, czyli miedzy innymi joga i pilates. Zajęć do wyboru jest mnóstwo i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Szkoła pływania Fala

Fala to jedna z najlepszych szkół pływackich we Wrocławiu, ciesząca się mnóstwem pozytywnych i potwierdzonych opinii Klientów. W ofercie znajdziemy kursy dla dzieci, począwszy od niemowląt do dzieci w wieku 12 lat, oraz kursy dla dorosłych. Swoją popularność szkoła zawdzięcza trenerom, dla których pływanie jest czystą pasją, przekazywaną dalej, na każdym spotkaniu z uczniami.

Nie ważne w jakim jesteś wieku i jakie masz zdolności, obsługa Fali dobierze dla Ciebie grupę, dzień i godzinę zajęć, abyś z przyjemnością uczęszczał na zajęcia i uczył się pływania, lub doskonalił te już nabytą umiejętność. Wszystkie zajęcia – szczególnie te dla najmłodszych odbywają się pod okiem rodziców i opiekunów w dedykowanej do tego sali. Jeżeli nie chcesz tylko obserwować swojej pociechy podczas nauki pływania, możesz skorzystać z basenu zgodnie z cennikiem obowiązującym w danym obiekcie, na którym odbywają się zajęcia.

Darmowa siłownia na Kozanowie

W czasie pandemii wiele klubów i obiektów sportowych jest zamknięta, mimo wszystko warto w tym czasie dbać o aktywność i ruch. Jeżeli Twój ulubiony klub sportowy jest zamknięty, a Ty czujesz potrzebę zmęczenia swoich mięśni możesz skorzystać z darmowych siłowni umieszczonych w wielu punktach wrocławskich parków. Jednym z takich miejsc z Park Zachodni, w którym poćwiczysz mięśnie ud, brzucha, łydki i zadbasz o całokształt swojej sylwetki.

Jeżeli jesteś rodzicem, lub opiekunem nieletnich podopiecznych, możesz zabrać je ze sobą i zachęcić do wspólnych ćwiczeń, lub skierować do znajdującego się w zasięgu wzroku placu zabaw. Dzięki temu Ty zadbasz o swoją sylwetkę, a dzieci spędzą miło i aktywnie czas na świeżym powietrzu.

0 Comments

Leave a Comment