Hokej na lodzie – Sochi 2014

Data Godzina Konkurencja Mecz Arena
8 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet USA – Finlandia Shayba Arena
8 lutego 14.00 – 16.30 Mecz kobiet Kanada – Szwajcaria Shayba Arena
9 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet Szwecja – Japonia Shayba Arena
9 lutego 14.00 – 16.30 Mecz kobiet Rosja – Niemcy Shayba Arena
10 lutego 11.00 – 13.30 Mecz kobiet USA – Szwajcaria Shayba Arena
10 lutego 16.00 – 18.30 Mecz kobiet Finlandia – Kanada Shayba Arena
11 lutego 11.00 – 13.30 Mecz kobiet Niemcy – Szwecja Shayba Arena
11 lutego 16.00 – 18.30 Mecz kobiet Rosja – Japonia Shayba Arena
12 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet Szwajcaria – Finlandia Shayba Arena
12 lutego 13.30 – 16.00 Mecz kobiet Kanada – USA Shayba Arena
12 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Łotwa – Szwajcaria Shayba Arena
12 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Czechy – Szwecja Bolshoy Ice Dome
13 lutego 9.00 – 11.30 Mecz mężczyzn Finlandia – Austria Bolshoy Ice Dome
13 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet Japonia – Niemcy Shayba Arena
13 lutego 13.30 – 16.00 Mecz kobiet Słowacja – USA Shayba Arena
13 lutego 13.30 – 16.00 Mecz mężczyzn Rosja – Słowenia Bolshoy Ice Dome
13 lutego 18.00 – 20.30 Mecz kobiet Szwecja – Rosja Shayba Arena
13 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Kanada – Norwegia Bolshoy Ice Dome
14 lutego 9.00 – 11.30 Mecz mężczyzn Czechy – Łotwa Bolshoy Ice Dome
14 lutego 13.30 – 16.00 Mecz mężczyzn Szwecja – Szwajcaria Bolshoy Ice Dome
14 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Norwegia – Finlandia Shayba Arena
14 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Kanada – Austria Bolshoy Ice Dome
15 lutego 9.00 – 11.30 Mecz mężczyzn Słowacja – Słowenia Bolshoy Ice Dome
15 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet 1/4 finału Shayba Arena
15 lutego 13.30 – 16.00 Mecz kobiet 1/4 finału Shayba Arena
15 lutego 13.30 – 16.00 Mecz mężczyzn USA – Rosja Bolshoy Ice Dome
15 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Szwecja – Łotwa Shayba Arena
15 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Szwajcaria – Czechy Bolshoy Ice Dome
16 lutego 9.00 – 11.30 Mecz mężczyzn Austria – Norwegia Bolshoy Ice Dome
16 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet Mecz o miejsca 5-8 Shayba Arena
16 lutego 13.30 – 16.00 Mecz kobiet Mecz o miejsca 5-8 Shayba Arena
16 lutego 13.30 – 16.00 Mecz mężczyzn Rosja – Słowacja Bolshoy Ice Dome
16 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Słowenia – USA Shayba Arena
16 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn Finlandia – Kanada Bolshoy Ice Dome
17 lutego 13.30 – 16.00 Mecz kobiet Półfinał Shayba Arena
17 lutego 18.00 – 20.30 Mecz kobiet Półfinał Shayba Arena
18 lutego 9.00 – 11.30 Mecz kobiet Mecz o 7 miejsce Shayba Arena
18 lutego 9.00 – 11.30 Mecz mężczyzn 1/8 finału Bolshoy Ice Dome
18 lutego 13.30 – 11.30 Mecz kobiet Mecz o 5 miejsce Shayba Arena
18 lutego 13.30 – 16.00 Mecz mężczyzn 1/8 finału Bolshoy Ice Dome
18 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn 1/8 finału Bolshoy Ice Dome
18 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn 1/8 finału Shayba Arena
19 lutego 9.00 – 11.30 Mecz mężczyzn 1/4 finału Bolshoy Ice Dome
19 lutego 13.30 – 16.00 Mecz mężczyzn 1/4 finału Bolshoy Ice Dome
19 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn 1/4 finału Bolshoy Ice Dome
19 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn 1/4 finału Shayba Arena
20 lutego 13.00 – 15.30 Mecz kobiet Mecz o 3 miejsce Bolshoy Ice Dome
20 lutego 18.00 – 20.30 Mecz kobiet Finał Bolshoy Ice Dome
21 lutego 13.00 – 15.30 Mecz mężczyzn 1/2 finału Bolshoy Ice Dome
21 lutego 18.00 – 20.30 Mecz mężczyzn 1/2 finału Bolshoy Ice Dome
22 lutego 16.00 – 18.30 Mecz mężczyzn Mecz o 3 miejsce Bolshoy Ice Dome
23 lutego 13.00 – 15.30 Mecz mężczyzn Finał Bolshoy Ice Dome